"Usprawniam Naukę Żeglowania i dzielę się praktyczną wiedzą, abyś mógł Pływać Szybciej, Mądrzej i Bezpieczniej

Dołącz do 1000 + zadowolonych kursantówi spraw sobie najlepsze hobby na świecie

O mnie

Cześć,

Nazywam się
Jacek Turczynowicz. Jestem trenerem i instruktorem żeglarstwa oraz autorem książki ABC Żeglowania.

Z żeglarstwem związany jestem zawodniczo od 6 roku życia, a na mój warsztat trenerski i instruktorski skład się blisko 15-letnie doświadczenie zdobywane m.in. w Polsce, Hiszpanii, Anglii i Australii.

Jestem sportowcem, trenerem i wychowawcą zdobywców medali mistrzostw kraju, trenerem kadry Polski w klasie Optimist w 2019 r, certyfikowanym instruktorem i trenerem – Yachting Australia. Posiadam także brytyjskie uprawnienia kapitańskie – Yachtmaster Offshore (RYA).

Na bazie moich praktycznych doświadczeń przygotowałem dla Ciebie serię krótkich, ale treściwych kursów, które sprawią że nauka będzie jeszcze przyjemniejsza, a Ty będziesz mógł się rozwijać niezależnie od poziomu Twojego żeglarskiego wtajemniczenia.

Ten projekt szkoleniowy jest owocem mojej wieloletniej pracy i wierzę, że za pośrednictwem tej platformy nauczysz się żeglować szybciej, mądrzej i bezpieczniej!

Zapraszam na wspólną i niezapomnianą przygodę!

Skąd możesz mnie znać?

  • PZŻ (Polski Związek Żeglarski) – współpracuję ze związkiem na wielu płaszczyznach (praca z kadrą klasy Optimist, webinary i szkolenia, symulator żeglowania)
  • YOUTUBE – prowadzę swój własny kanał na YouTube – „ABC Żeglowania” na którym znajdziesz filmy dotyczące podstaw żeglowania
  • KSIĄŻKA  –  Jestem autorem książki ABC Żeglowania dedykowanej dla początkujących żeglarzy
  • YACHTING.EDU.PL – Od 2017 roku realizuję praktyczną stronę ABC Żeglowania. Organizuję szkolenia na różnym poziomie zaawansowania, wyjazdy, regaty, oraz eventy, a także wspieram lokalne kluby w rozwoju żeglarstwa na ich podwórku.
  • CANAL + – Miałem przyjemność pracować jako komentator/specjalista najważniejszej żeglarskiej imprezy na świecie – Pucharu Ameryki 2019
  • ODYSSEY SAILING CLUB – Jestem współzałożycielem, trenerem i koordynatorem sekcji żeglarskiej. Organizuję klubowe flotylle, szkolenia i reprezentuje klub w Polskiej Ekstraklasie Żeglarskiej
  • KLUB SPORTOWY SPÓJNIA WARSZAWA –  Przez 4 lata pracy w Polsce pracowałem jako trener klasy Optimist oraz wychowawca dzieci. Przez ten czas byłem Trenerem Wojewódzkiej Kadry Młodzika, Team Leaderem na Mistrzostwa Europy, Trenerem Kadry na Mistrzostwa Świata. Zdobyłem ponadto ze swoimi zawodnikami 4 medale mistrzostw Polski oraz wiele medali na poziomie wojewódzkim
  • POLSKA EKSTRAKLASA ŻEGLARSKA – Od 4 sezonów szkolę żeglarzy amatorów ścigając się z w najwyższej klasie rozgrywek żeglarskich w Polsce. Na łódce jestem sternikiem oraz trenerem

Gdzie mnie znajdziesz?

Przez większość mojego czasu jestem w rozjazdach, głównie zagranicznych – prawię całą zimę jestem na Teneryfie, gdzie prowadzę treningi i szkolenia w zaprzyjaźnionym Amarillla Sailing Club.

Wiosna to głównie sportowe żeglowanie na Jeziorze Garda. Sezon letni staram się być w Polsce, a jesień to regatowe szkolenia i rejsy na dużych jachtach w Chorwacji i Grecji.


Potrzebujesz szkoleniowca, instruktora, organizatora?

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO